سوین بیوتی از شما بخاطر انتخاب این سایت تشکر می کند.

ذکر این نکته ضروری است که سوین بیوتی برای حریم خصوصی کاربران ارزش قائل است ولی برای اینکه خدمات امن و مطمئنی برای شما ارائه دهد،  لازم است شما برای ثبت نظر و استفاده از برخی امکانات سایت ، اطلاعاتی که از شما درخواست می شود را وارد کنید.

همچنین برای ارسال سفارش اطلاعاتی مانند شماره تلفن و آدرس موردنیاز است و از آنجایی که تمام فعالیت های سوین بیوتی بر اساس تجارت الکترونیک است ، برای صدور فاکتور اطلاعاتی مانند نام و کدملی لازم است.

توجه داشته باشید که هر ایمیل و شماره تلفنی که توسط شما ثبت می شود ، باید معتبر و مورد تایید شما باشد زیرا تمام مکاتبات ما از طریق همین اطلاعات وارد شده  انجام خواهد شد.

استفاده از کلمات مناسب هنگام ثبت نظر الزامی است. استفاده از کلمات مناسب برای استفاده در ایمیل زمان ثبت نام نیز ضروری است. در صورت مشاهده کلمات نامناسب سوین بیوتی می تواند حساب کاربر را حذف کرده و دسترسی وی را قطع کند. کاربر وظیفه دارد که از اطلاعات حساب کاربری خود محافظت کند و اطلاعات آن را در اختیار دیگران قرار ندهد ،تا از سو استفاده های احتمالی جلوگیری کند.

نکته آخر اینکه استفاده از سایت سوین بیوتی به منظور پذیرفتن قوانین این صفحه می باشد و مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از رعایت نکردن موارد ذکر شده باشد بر عهده خود کاربر می باشد.