کاربران از طریق سایت سوین بیوتی می توانند محصولات مورد نظر خود را تهیه کنند. قوانین فروشگاه به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده بیان شده و رعایت آن از سوی دو طرف الزامی می باشد.

قوانین کلی

همه قوانین سوین بیوتی منطبق با قوانین تجارت الکترونیک  و قوانین جمهوری اسلامی ایران است و ثبت نام در این سایت به منظور پذیرفتن این قوانین می باشد. اگر تغییری در قوانین و روند کار فروشگاه ایجاد شود در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

تعریف کاربر

کاربر یا مشتری به کسی گفته می شود که با وارد کردن اطلاعات کاربری خود در سایت ثبت نام کرده و اقدام به خرید نماید.

شرایط ثبت سفارش

ما در سوین بیوتی تلاش می کنیم تا اطلاعات محصول به صورت کامل و بی نقص در اختیار مشتریان قرار بگیرد تا آن ها به بهترین شکل انتخاب نمایند. مشتری هم در هنگام خرید محصول مورد نظر خود دقت کند و تمام توضیحات و ویژگی های آن را مطالعه کند و سپس اقدام به خرید نماید.

بعد از ثبت سفارش می توانید پرداخت را به صورت اینترنتی ، از طریق درگاه های بانکی موجود در سایت انجام دهید.

شرایط ارسال

سوین بیوتی موظف است که تمام سفارش های ثبت شده را طبق قوانینی که ذکر شده به دست مشتریان برساند. همچنین وظیفه دارد در صورت بروز هرگونه مشکل در مورد روند ارسال به کاربر از طریق شماره تماس یا ایمیل ثبت شده پیام بفرستد و مشتری را مطلع کند. در صورتی که مشتری در دسترس نباشد سفارش پس از چند روز لغو شده و هزینه پرداخت شده توسط مشتری به حساب او بازگردانده می شود.

نظرات کاربران

بخش نظرات در سایت ها به خصوص سایت های فروشگاهی یک راهنمای خوب برای کسانی است که قصد خرید یک محصول را دارند. نظرات باید در چهارچوب شرایط و قوانین سایت نوشته شوند.  در صورتی که نظرات با قوانین سایت مغایرت داشته باشند ، از سوی مدیریت تایید نشده و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی آیند.

ذکر این نکته ضروری است که سوین بیوتی در مورد درستی یا نادرستی نظرات منتشر شده هیچ مسئولیتی ندارد.

حفظ حریم خصوصی

سوین بیوتی برای ارائه خدمات به مشتریان ، نیاز به اطلاعاتی از آن ها دارد که در قسمت های خواسته شده وارد نمایند. این اطلاعات در دیتا بیس سوین بیوتی ذخیره شده  و تمام موارد حفاظتی برای آن ها به نحو احسن انجام می شود. سوین بیوتی این اطلاعات را به هیچ سازمان دیگری منتقل نمی کند مگر با دستور قضایی یا اداری.