اوردینری یک برند کانادایی است که در سال 2016 به عنوان زیرمجموعه کمپانی DECIEM که یک کمپانی تولیدکننده محصولات تخصصی پوست با استانداردهای دارویی است متولد شد. اوردینری با تولید محصولات با کیفیت و با استفاده از تکنولوژی های جدید تولید محصولات پوستی و در کنار آن حفظ قیمت مناسب برای تولیداتش توانسته در مدت کوتاهی جایگاه خوبی در بازار محصولات پوستی بدست بیاورد.

محصولات برند اوردینری :

محصولات برند اوردینری توسط شیمی دانان برجسته و با بهره‌ گیری از ترکیبات فعالی مثل رتینول، ویتامین C، اسیدهای آمینه، آبرسانهای عالی، اسید هیالورونیک تولید می شوند. به همین دلیل قابل اعتماد هستند و شما با خیال راحت می توانید از آن ها استفاده کنید.

کار خوبی که این کمپانی انجام داده حذف جزئیات غیرضروری برای پایین آوردن قیمت بوده است. محصولات برند اوردینری در کنار کیفیت خوب قیمت مناسبی هم دارند و هر کس می تواند آن ها را خریده و از آن ها استفاده کند.

از جمله محصولات منتخب و محبوب این برند می توان به سرم های پوستی آن اشاره کرد که طرفداران زیادی دارد. به دلیل تنوع در محصولات مراقبت از پوست که توسط این برند تولید می شود شما می توانید پوست خود از مشکلاتی مانند چین و چروک ، خشکی پوست و پوسته پوسته شدن دور نگه دارید.

مقایسه ( 0 مورد )