هزینه تحویل سفارش با پست سفارشی 35،000 تومان و هزینه تحویل سفارش با پست پیشتاز 10،000 تومان می باشد.

تحویل سفارشات مشتریان شهر تهران تا 24 ساعت پس از ثبت سفارش انجام می شود ، ولی تحویل سفارش بقیه مشتریان به مسافت بستگی دارد. سوین بیوتی تمام تلاش خود را می کند که سفارشات با مسافت طولانی را  هم ، تا حداقل یک هفته پس از ثبت سفارش به دست مشتری برساند.

پس از پرداخت هزینه برای شما یک فاکتور صادر می شود که در صورت دلخواه می توانید از آن پرینت بگیرید.

پس از ثبت سفارش اگر از خرید خود منصرف شدید و خواستید آن را کنسل کنید ، باید با پشتیبانی تماس بگیرید. اگر سفارش شما ارسال نشده باشد می توانید آن را کنسل کنید که در این صورت مبلغ پرداختی شما به حسابتان باز خواهد گشت.

اگر محصول دریافتی شما به اشتباه ارسال شده باشد یا مشکلی برای آن پیش آمده باشد ، بلافاصله پس از دریافت با پشتیبانی تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را برای برگشت دادن سفارش انجام دهید.

[passazh_title align=”right” title=”جواب سوالتان را پیدا نکردید؟” passazh_css_id=”5ed9c49cd17f4″ title_width=”100″ after_title=”در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق فرم تماس مقابل سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی نیز با کاراشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.”]